Organic Way Goji Kustovnica čínska 250g

Produkt nemá žiadne parametre.

• , zakúpené v Biosfera.sk

spokojná s nákupom

• , zakúpené v Prezdravie.sk

• kustovnicu poznám nuž niekoľko rokov a som s ňou spokojná, verím že mi pomáha k zdraviu

kustovnicu som si vybrala preto, že ju považujem za zdravé ovocie, konzumujem ju buď sušenú, resp. robím si z nej čaj, používam ju tiež namiesto čipsov pri telke, čo je podľa mňa zdravšie.
    Produkt odporúčam každému kto je občas aj mlsný.

• Dobrá cena a kvalita
    • Výborný doplnok výživy

Viacročná skúsenosť a spokojnosť s týmto výrobkom
    Osvedčená podpora zdravia
    Jednoduché používanie výrobku

Produkt nemá žiadne parametre.

POPIS

Červené plody Goji rastú na tŕnistých kríkoch v úrodnej pôde himalájskych podhorí, kde je kustovnica čínska bežnou súčasťou stravy. Goji sa konzumujú samotné ako mimoriadne zdravá desiata, alebo sa pridávajú do cereálnych zmesí a jogurtu . Skvelé je tiež pridávať goji do ovocných koktailov a šejkov, ktorých základom môže byť trebárs výživné konopné mlieko. Čínskou špecialitou je príprava čaju z Goji, podobne ako to my robíme so šípkami. Goji možno pritom zjesť aj po vylúhovaní.

GOJI KUSTOVNICA ČÍNSKA OBSAHUJE:

• 18 aminokyselín, z ktorých 8 je esenciálnych,
  • vitamíny - A, C, B1, B2, B3, B6, E,
  • 21 stopových prvkov napr

. železo, meď, sodík, draslík, selén, zinok, mangán, germánium ai.,- minerály - vápnik, horčík, fosfor,

• 8 polysacharidov a 6 monosacharidov,
  • 5 nenasýtených mastných kyselín, vrátane esenciálnych, kyselina linolová, alfa linolénová, beta-sitosterol a ďalšie fytosteroly,
  • 5 karotenoidov, beta karotén, zeaxantín, luteín, lykopén, Kryptoxantin, xantofyly,
  • množstvo fenolických pigmentov s antioxidačnými vlastnosťami.

DÁVKOVANIE

Podľa chuti, nie viac ako 10 g denne. Na čaj použite 8 g na 0,5 l vriacej vody, lúhujte 15 minút.

BALENIE 250 g

UPOZORNENIE

Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte doporučené dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Bez konzervačných látok. Skladujte v suchu a chlade pri teplote do 20 ° C a relatívnej vlhkosti do 70%. Nevystavujte priamym slnečným lúčom. Kustovnica je siréna - obsahuje menej síry ako 0,1 mg na 1 kg. Krajina pôvodu Čína.

ĎALŠIE OZNÁMENIE

V našej ponuke nájdete aj ďalšie produkty z Goji kustovnice .

• , zakúpené v Biosfera.sk

spokojná s nákupom

• , zakúpené v Prezdravie.sk

Produkt odporúčam každému kto je občas aj mlsný.

• Dobrá cena a kvalita
    • Výborný doplnok výživy